TÁJÉKOZTATÁS!

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a gyerekek reggeli tájékoztatásával ellentétben, a délután folyamán kaptunk értesítést arról, hogy iskolánk egyik pedagógusán elvégzett Covid-19 teszt pozitív lett. Mivel a tünetek jelentkezése előtt 48 órával iskolánkban nem volt órája, így a hatóság utasítása alapján csak annak a 4 tanulónknak kell megfigyelés céljából karanténba vonulniuk, akik iskolán kívül kerültek kapcsolatba vele. Amennyiben a hatóságok további intézkedéseket rendelnek el ,hivatalosan értesíteni fogjuk Önöket. Addig megkérünk mindenkit, hogy a pánikkeltést, álhírek terjesztését mellőzzék, a pedagógus otthonában gyógyul,és jól van.Hívják fel gyermekeik figyelmét a fertőtlenítés fontosságára, az elővigyázatosságra, és az intézkedési terv szabályainak betartására!Amennyiben gyermekükön a betegség tüneteit észlelik, ne engedjék iskolába, értesítsék a háziorvosukat, és az iskolát is!
Együttműködésükre számítunk!

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.