Egyházak tájékoztatója

HIT- ÉS ERKÖLCSTAN OKTATÁS – TÁJÉKOZTATÓ

Ezúton szeretnénk tájékoztatni a leendő 1. illetve a 2017/2018-as tanévben 2.-8. osztályba tanuló gyerekek szüleit, hogy a HIT- ÉS ERKÖLCSTAN OKTATÁS jövő évi megszervezéséről tájékoztatást tartanak az Egyházak képviselői a Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskolában, amelyre tisztelettel várjuk Önöket:

2017. március 10-én, pénteken délután 16.30 óra

• Magyar Katolikus Egyház – Vajda Gábor János
• Magyarországi Evangélikus Egyház – Kőszeghyné Raczkó Zsuzsanna
• Magyarországi Református Egyház – Feketéné Kanizsay Orsolya

A leendő elsős gyermekek szüleinek majd a beiratkozáskor kell írásban nyilatkozniuk, hogy melyik egyház által szervezett hit- és erkölcstanórát választja a gyermeke számára.
A szülő választását tanév közben nem változtathatja meg. Tanév végén átjelentkeztetheti gyermekét másik csoportba, ha szándékát május 20-ig írásban közli az iskola igazgatójával és az érintett egyházi jogi személy képviselőjével.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

Szőlősgyörök, 2017. február 28. Fritz Péter mb.ig.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.