Osztályaink

1. osztály
Osztályfőnök: Muskó Zoltánné

1.  Gulden András
2.  Gulden Krisztina
3.  Koncsag Hanna Lilla
4.  Nagy Barnabás
5.  Nagy Bálint
6.  Nagy Levente
7.  Pécseli Nóra
8.  Somogyi Letícia Krisztina
9.  Sztojka Rómeó Brendon
10.  Takács Mónika
11.  Tuli Eszter

2. osztály

Osztályfőnök: Gencz Lili

1.    Bene Richárd
2.    Blaser Lucas
3.    Czár Balázs
4.    Czár Bálint
5.    Csík Kristóf István
6.    Debity Fanni
7.    Farkas Dávid
8.    Gáspár Csongor
9.    Hauer Máté
10.  Molnár Katalin
11.  Somogyi Gergő
12.  Szűcs Barnabás Miklós
13.  Zrinyi Miklós Sándor

3. osztály

Osztályfőnök: dr. Szabóné Reichert Hilda Piroska

1.     Ambrus Petra
2.    Blaser Markus Boldizsár
3.    György Nimród László
4.    Hegyi Rajmond
5.    Juhász Attila
6.    Káldi Kristóf István
7.    Kristinus Anna
8.    Körösi Bence Olivér
9.    Mráv Barnabás
10.  Pévecz Kevin
11.  Rigó Dominik
12.  Sándor Kristóf
13.  Valkó Zalán Sebestyén
14.  Huszár Vivien

4.osztály

Osztályfőnök: Karl Veronika

1.     Debity Kitti
2.    Farkas Izabella
3.    Farkas Ricardo Martin
4.    Horváth Flóra
5.    Selyem Adrián Rómeó
6.   Torma Tamás Zsolt

5. osztály

Osztályfőnök: Molnár Zoltán

1.       Biró Levente
2.       Budai Korina
3.       Csonka Ádám
4.       Fritz Márton
5.       Hampel Odett
6.       Horváth Márkó
7.       Jáger Viktória
8.       Jámbor Alex
9.       Lakos Vivien
10.     Szabó Bence
11.     Szabó Lili Karolina
12.     Taudt Noah Gabriel
13.     Táncsics Balázs
14.     Tuli Dániel

6. osztály

Osztályfőnök: Teveli Mónika

1.       Borsos Szabolcs
2.       Czakó Barnabás Szilárd
3.       Farkas Krisztián
4.       Iváncsics Dávid
5.       Kelemen József
6.       Kelemen Szabolcs Gergő
7.       Klotz Álmos
8.       Pozsák Martin István
9.       Sárközi Zsaklin Luca
10.     Takács Anna
11.     Takács Szabolcs Tamás
12.     Zrínyi Roland
13.     Horváth Judit Dzsesszika
14.     Huszár Patrik

7. osztály

Osztályfőnök: Holczman Ágnes

1.      Balogh Márk Vilmos
2.      Böjtös Mercédesz Mária
3.      Buchenauer Zsanett
4.      Horváth Vanessza
5.      Jáger Alexandra
6.      Koncsag Laura Vivien
7.      Laczó Vivien
8.      Májer Dániel
9.      Szücs Márk
10.    Tilk Zoltán
11.    Szűcs Henriett
12.    Molnár Ádám Zoltán

8. osztály

Osztályfőnök: Varga Kornél

1.       Farkas Szebasztián Zoltán
2.      Fritz Ágnes
3.      Gyurka Regina
4.      Seres Zsanett
5.      Meireisz Gergő István
6.      Horváth Vivien Barbara
7.      Kőszegvári Tímea Laura
8.      Szabó Péter
9.      Szűcs Ferenc István
10.    Németh Nóra
11.     Molnár Máté
12.    Varga Viktor
13.    Vas Daniéla Regina
14.    Zájer Máté
15.    Zrínyi Attila Ádám
16.    Kolompár Henrik
17.    Molnár Zsófia M.
18.    Lakos Krisztián

Comments are closed