Digitális oktatás…

Kedves Szülők!Tájékoztatjuk Önöket, hogy sajnos egyik pedagógusunk covid-19 tesztje pozitív lett. A pedagógus hétfőn tartózkodott utoljára az iskolában, így az ÁNTSZ utasítása szerint, azoknak az osztályoknak akikkel aznap volt órája a kontaktkutatás miatt, karanténba kell vonulniuk. Ez a 4.-7. osztályokat érinti. 2020.nov. 20-30-ig, ők online oktatásra térnek át, a tavasszal használt felületen keresztül kapják a leckéket, és ők addig nem hagyhatják el az otthonukat sem. Mivel a 8.osztály oktatását így nem tudjuk megoldani, ezért igazgatói hatáskörben, erre az időre ugyanúgy online oktatásra állnak át ők is.A digitális tudásbázis elérhető az iskola honlapján http://www.evangelikusiskola.hu/ címen. Amennyiben a belépési kódjukkal probléma akadna, kérem keressék az osztályfőnököket.Az első tanítási nap, amikor újra jöhetnek iskolába 2020.11. 30. (hétfő) lesz. Az 1.-3. osztályos tanulókat ez nem érinti, ők továbbra is ugyanúgy nappali rendszerben járnak iskolába. A napközis ellátás is biztosított lesz számukra, és az iskolabuszok is ugyanúgy közlekedni fognak. Kérjük amennyiben gyermekükön bármilyen tüneteket észlelnek, jelezzék háziorvosuknak, és az iskolának is. Megkérünk mindenkit, hogy a pánikkeltést, álhírek terjesztését mellőzzék, hívják fel gyermekeik figyelmét a fertőtlenítés fontosságára, az elővigyázatosságra!Megértésüket, együttműködésüket és támogatásukat köszönjük!

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.